kategoria: Na Sygnale
28 maj 2024

Pięć osób w szpitalu po zderzeniu ciężarówki z pojazdem służb drogowych

zdjęcie: Pięć osób w szpitalu po zderzeniu ciężarówki z pojazdem służb drogowych / pixabay/4021257
Pięć osób trafiło do szpitala po czołowym zderzeniu ciężarówki z pojazdem służb drogowych, do którego doszło we wtorek rano przy ul. Grabowieckiej w Hrubieszowie (Lubelskie). Jedna z rannych osób jest w poważnym stanie. Kierujący tirem był trzeźwy.
REKLAMA

O szczegółach poinformowała nadkom. Elżbieta Błaziak z hrubieszowskiej policji. Do czołowego zderzenia ciężarówki z busem miejskiej służby drogowej doszło we wtorek ok. godz. 7.30 przy ul. Grabowieckiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Lipice.

„Wszystkie pięć osób podróżujących busem trafiło do szpitali. Jeden ranny jest w poważniejszym stanie i został przewieziony śmigłowcem do szpitala w Zamościu” – przekazała funkcjonariuszka.

Kierujący tirem nie doznał obrażeń. Był trzeźwy.

Droga powiatowa w miejscu zdarzenia jest zablokowana.(PAP)

autorka: Gabriela Bogaczyk

gab/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Puławy
13.5°C
wschód słońca: 04:14
zachód słońca: 20:50
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Puławach

kiedy
2024-06-22 18:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-06 17:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-06 20:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-21 19:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany