1 czerwiec 2024

Wspólne bilety za przejazd pociągami KM i komunikacją miejską

zdjęcie: Wspólne bilety za przejazd pociągami KM i komunikacją miejską / pixabay/1263266
Wspólne bilety na pociąg i komunikację miejską w Radomiu wprowadziły od 1 czerwca Koleje Mazowieckie (KM). Bilety można kupić w kasach przewoźnika kolejowego oraz przez stronę internetową.
REKLAMA

Od soboty Koleje Mazowieckie rozszerzyły ofertę o tzw. bilet zintegrowany z Radomiem. "Na podstawie jednego biletu podróżni mogą odbyć przejazd pociągiem KM i autobusem komunikacji miejskiej w całym Radomiu" – poinformowała spółka Koleje Mazowieckie.

Bilet uprawnia do przejazdu pociągiem KM, a dodatkowo jest honorowany w komunikacji autobusowej w Radomiu przez 60 minut. Cena biletu jest uzależniona od relacji przejazdu i posiadanej ulgi. Stanowi sumę ceny biletu jednorazowego Kolei Mazowieckich w wybranej przez pasażera relacji i ceny biletu jednogodzinnego komunikacji miejskiej w Radomiu. (PAP)

ilp/ ral/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Puławy
13.5°C
wschód słońca: 04:14
zachód słońca: 20:50
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Puławach

kiedy
2024-06-22 18:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-06 17:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-06 20:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-21 19:00
miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom...
wstęp biletowany